58 775-40-40 lub 58 775-44-95

W dniu 20 listopada 2018 roku W Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wyróżniony

W dniu 20 listopada 2018 roku W Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie dla szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych pt. „Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego HPV”
Konkurs ten jest częścią „Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) na lata 2018- 2022, realizowanego przez SPZOZ Przychodnia Lekarska ul. Hallera 21 w Starogardzie Gdańskim.

Celem konkursu dla uczniów było zwiększenie i utrwalenie zdobytej wiedzy w zakresie ryzykownych zachowań i chorób przenoszonych drogą płciową, szczególnie zakażeń wirusem HPV.
Uczniowie poprzez udział w konkursie wskazują jak ważna jest profilaktyka chorób nowotworowych, przedstawiają działania zapobiegające zakażeniom wirusem HPV, pokazują jak uniknąć ryzykownych zachowań mogących spowodować zarażenie się wirusem.

W uroczystym wręczeniu nagród i dyplomów uczestniczyli: zwycięzcy konkursu wraz z opiekunami, Starosta Starogardzki Kazimierz Chyła, Wicestarosta Patryk Gabriel, Naczelnik Wydziału Nadzoru Właścicielskiego, Zdrowia i Polityki Społecznej Dorota Gałecka, Przedstawicielka Urzędu Miasta Starogard Gdański Patrycja Dziewiątkowska-Dudek,
w z. Kierownik SPZOZ Przychodnia Lekarska Katarzyna Pomierska, Koordynator programu z SPZOZ Przychodnia Lekarska Weronika Chlistowska.

Wszystkie prace plastyczne uczniów zostaną przedstawione na wystawie w głównym holu naszej przychodni na ul. Hallera 21 oraz w Poradni dla Dzieci os. 60-Lecia ONP nr 14.
Prace plastyczne i prezentacje multimedialne uczniów zostaną włączone w cykl dalszej edukacji dla szkół z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy.

 

 

Dbamy o Twoje Zdrowie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Starogardzie Gdańskim powstał w 1998 roku na bazie Przychodni Rejonowej, istniejącej od roku 1972. 

logoprzez3

 

 

Świadczymy bezpłatne usługi medyczne dla pacjentów Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie świadczeń:

- podstawowej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w tym medycyna szkolna

- domowej opieki paliatywno – hospicyjnej oraz domowej pielęgniarskiej opieki długoterminowej 

           

                        

Czytaj więcej...

 

Kontakt

map83-200 Starogard gdański, ul. Hallera 21

map58 775-40-40